už tady dlouho nebylo žádné cvičení, tak jsem si říkala, že se budu snažit to tady více doplňovat. Víkend se blíží, takže pokud máš v plánu ranní cvičení, tak se ti bude hodit nový tréninkový list, který si můžeš stáhnout a vytisknout.

Pokud nestíháš chodit do fitka nebo tě to tam moc neláká, tak mám pro tebe trénink na doma. Dbej na správné provedení cviků, aby trénink měl maximální efekt.

Dnes už to jsou 4 roky.....možná tento článek číst nebudete, protože je dlouhý, ale rozhodla jsem se ho napsat kvůli několika zpráv, které mi od vás chodí. Popisuji svůj příběh, který mi do života něco dal, ale také i něco vzal. Pokud sis prošla něčím podobným, tak bych tě chtěla inspirovat a motivovat, že to stále můžeš dotáhnout ke...

Jak jsem začínala cvičit, tak jsem nevěnovala žádnou pozornost protahování. Přišla jsem do fitka a odjela si svoje. A to bez protahování a rozcvičky! Ani jsem neměla tušení jak si můžu ublížit.

Tabata patří do kategorie vysoce intenzivních intervalových tréninků.
Tyto tréninky najdeš pod zkratkou HIIT (High Intensity Interval Training).

Každá žena řeší tento problém..ať už to jsou strie nebo celulitida. Já jsem vyzkoušela opravdu hodně výrobků, ale nikdy jsem se k žádnému nevrátila, jelikož jsem neviděla ani nepocítila žádné účinky.