tak kdo plnil poctivě únorovou výzvu?
Všem děkuji za zpětné vazby, které jsem obdržela v procesu únorové výzvy.

Na březen jsem udělala trochu změnu a rozhodla jsem se, že výzvu na další týden zveřejním po odcvičeném týdnu.
Na každý týden tady najdeš nové motivační listy, cvičební plány , cvičební videa, jídelníček na 3 dny, tipy na...

tak je tady únor a pokračujeme dál. Doufám, že jsi lednovou výzvu plnila opravdu poctivě! Na únor mám pro tebe plno aktivit, jelikož já sama bez aktivity být nemůžu, tak musím pořád něco vymýšlet.

Ahoj,

mám pro tebe trénink na ruce & břicho. Celý trénink si můžeš zase vytisknout. Pravidla jsou stejná jako u předchozího cvičení. Jen si je ještě zopakujeme. :)

tak zase je čas si trochu obměnit trénink a pořádně si máknout. Mám pro tebe trénink na ruce a zadek, takže budeš potřebovat jednoručky popř. pet láhve naplněné vodou.

Každý cvik se bude cvičit 40 sec - s pauzou 5 sec. Série budou 3 - 4 dle toho jak zvládneš a cviků je celkem 9. Cvičební plán v plné velikosti si můžeš ...

vánoční režim nám pomalu končí a určitě přemýšlíš nad novoročním předsevzetím. Pokud sis dala za cíl dělat něco pro své tělo, tak mám pro tebe lednovou výzvu, která tě určitě nakopne. Dej toho vše a nevzdávej to! I když budou zavřené fitka, tak makat můžeš doma. Mám pro tebe program na CELÝ LEDEN.

Pokud hledáš nějaké cviky na obměnu svého tréninku, tak mám pro tebe tip na super trénink na ruce. Cvičit ho můžeš ve fitku nebo doma. Stačí si ho stáhnout dole pod videem a můžeš makat.

Ahoj,
mám pro tebe další cvičební plán zaměřený na spalování nadměrného tuku. Najdeš tady 12 cviků, které si zopakuj ve 3-4 sérií podle toho jak se budeš cítit.
Jedna série je po 30 sekundách a to vždy bez pauzy! Prostě makáme.

už tady dlouho nebylo žádné cvičení, tak jsem si říkala, že se budu snažit to tady více doplňovat. Víkend se blíží, takže pokud máš v plánu ranní cvičení, tak se ti bude hodit nový tréninkový list, který si můžeš stáhnout a vytisknout.

Pokud nestíháš chodit do fitka nebo tě to tam moc neláká, tak mám pro tebe trénink na doma. Dbej na správné provedení cviků, aby trénink měl maximální efekt.

Dnes už to jsou 4 roky.....možná tento článek číst nebudete, protože je dlouhý, ale rozhodla jsem se ho napsat kvůli několika zpráv, které mi od vás chodí. Popisuji svůj příběh, který mi do života něco dal, ale také i něco vzal. Pokud sis prošla něčím podobným, tak bych tě chtěla inspirovat a motivovat, že to stále můžeš dotáhnout ke...