Ahoj,

jmenuji se Anet a součásti mého života je zdravý životní styl a cvičení již 4 roky. Prošla jsem si fyzickou i psychickou proměnou svého těla. Cvičení mě nesmírně baví a naplňuje , díky tomu je můj vztah k tomuto směru motivační. 

Zaměřila jsem se na svůj osobní růst a pozitivní myšlení, začala jsem být vděčná, plnit si své cíle, které mě posouvají dál a dál. Snažím se tvořit cvičební programy, dávat tipy na zdravé recepty a inspirovat lidi, kteří se snaží posunout o krok vpřed. Zúčastnila jsem se kurzu sportovní výživy, který mi otevřel obzor v pravidelné stravě. Abych se mohla ve svém cvičení zlepšit a posunout dál, tak jsem si udělala akreditovaný kurz fitness instruktora v Yoda institutu. Kurz mě naučil jak správně v praxi využít brániční dýchání, aktivovat hluboký stabilizační systém a zaměřit se na svalovou diagnostiku, podle které můžu sestavit efektivní tréninkový plán. Každý z nás má různé svalové disbalance o kterých ani nevíme, právě proto mě tento kurz naučil jak s nimi pracovat. 

Sestavuji také osobní tréninky, upravuji lidem stravu a předávám plno motivace v rámci E-bookových cvičebních programu. 

Založila jsem IG s pozitivním myšlením a přála bych si, abych tím mohla zvednout sebevědomí lidem, kteří ho nemají a navést je na pozitivní cestu, která bude pro ně přínosná, protože i oni si to zaslouží. 

Mimo sportovní aktivity mám ráda knihy o osobním rozvoji, tajemno, dobrodružství a adrenalin. ♥
Ráda pomáhám druhým, bojuji za zdravý životní styl a pozitivní myšlení. 

A na závěr moje proměna, která mě dovedla k velké změně. ♥ Za kterou jsem opravdu vděčná. 

SLEDUJ MĚ NA INSTAGRAMU ♥  a přidej se k tisíce holkám, které motivuji...

Instagram  

Email info@stayhealth.cz