Proč si stanovit měsíční cíle? ♥ Pracovní list ke stažení

15.02.2020

A co ty? Plánuješ si své činnosti na celý měsíc?

Já jsem taková plánovací osobnost. Bez měsíčních plánu a cílů si nedokážu představit fungovat.
A proč jsou pro mě tak důležité?
Vždycky jsem si v hlavě udělala představu co budu ještě v ten den dělat..většinou jsem si řekla, že půjdu běhat. Tak jo, večer jsem šla opravdu běhat..Na další dny jsem plány už neměla a moje běhaní tím skončilo, jelikož jsem se k tomu už podruhé nedokopala. Občas jsem celý den trávila nesmysly a potom mi to bylo líto, že jsem to jinak nevyužila.

Začala jsem plánovat....bylo to vlastně jednoduché, vzala jsem si papír a začala jsem si psát body. Ke každému bodu jsem navíc nakreslila kolečko a řekla jsem si, že jakmile daný úkol splním tak si ke kolečku dám fajfku. Zařadila jsem tam opět své běhání, cvičení, vaření a další mé oblíbené činnosti.

Najednou se papír začal plnit fajfkami a já byla víc namotivovaná ke splnění dalších úkolu. Díky tomu plánovaní mě také donutilo dělat věci, které jsem několik měsíců odkládala.

Běhání a cvičení se stálo mým pravidelným rituálem a také jsem si splnila určité cíle.

A proto jsem se rozhodla napsat tento článek a vytvořit motivační měsíční plánovací list ♥

Šablonu stačí jen vytisknout a můžeš začít plánovat. Abych tě k tomu prvnímu plánovaní trochu víc nakopla, tak jsem do měsíčního plánu zařadila pár úkolu, které tě budou motivovat k tomu je splnit.

A hned první úkol je ,,běž si zaběhat,, . ♥

Šablona je vytvořená pouze pro soukromé účely.

Až budeš mít vytisknuto, tak budu moc ráda když hodíš zpětnou vazbu jak se ti měsíční plán daří plnit ♥ Najdeš mě na insta @stayhealthwithak

Tak držím palce ♥

S láskou Anet