Yerba Maté ♥ Elixír energie

23.01.2021

Ahoj holky, 

doufám, že v době pandemie doplňuje všechny vitamíny a jste zdravé.

V dnešním  článku se zaměřím především na energii. Já jsem v poslední době začala hodně pít kávu a sama jsem se rozhodla, že s ní trochu uberu a přejdu na jinou variantu, která mi dodá více energie. Za den jsem stihla vypít i pět káv, takže si dovedete představit, že den bez kávy by pro mě neexistoval. A navíc jsem večer, už neměla ani tolik energie na cvičení. 

Dostala jsem možnost vyzkoušet Yerbu Maté ( od Brainmarketu ) a dobrovolně jsem se vzdala častější konzumace kávy. Jelikož mám ráda experimenty, tak jsem chtěla zjistit, jak moje tělo bude reagovat na vynechání kávy.  Musím říct, že jsem byla sama překvapena, protože první den jsem vypila asi 3 šálky ( Kalabasy ) Yerby Maté Energy a na kávu jsem si ani nevzpomněla. Yerba se pije v praktické keramické Kalabase s kovovou ( možno i jinou ) Bombillou, která má k procedění sítko.

Tím, že je ve složení také kofein, tak tělo nepociťuje zase, až tak velkou chuť na kávu. Což jsem opravdu ráda, jelikož tento ,,elixír,, má neskutečně mnoho výhod, které jsou zdraví prospěšné. Obsahuje také velkou dávku L-theaninu, který v mozku podporuje tvorbu alfa vln a tím umožňuje kreativní a přemýšlivou práci. ♥ Proto jsem v poslední době asi více vynalézavá. :o)  Už je to asi týden co piju Yerbu a mám mnohem více energie, než předtím. 

Musím říct, že za zkoušku tohle opravdu stojí a pokud chcete Yerbu Maté vyzkoušet, tak já mám zkušenosti s těmito druhy: 

1) Yerba Maté Energy
Má to zvláštní vůní ale zase výbornou chuť. V této směsi jsou i kousky slunečnice a plody guarany a goji, tak přesně nevím k čemu bych to přirovnala. 

Směs je výborným nakopávačem, takže za mě zatím moje oblíbená, protože pravidelně večer cvičím, tak potřebuji mít i po celý den dostatek energie. Účel tedy splňuje. ♥ 

2) Yerba Maté Lesní ovoce

Ve složení nejsou kousky ovoce, ale jejich lístky a tahle směs příjemně osvěží. V letních dnech bych se nebála udělat variantu ledového čaje. :) 


Slevový kód můžete využít na stránce www.brainmarket.cz kde si můžete vybrat Yerbu Maté a další doplňky stravy. 

Na svém instagramu jsem sdílela post na blahodárné účinky Yerby Maté. Pokud vás zajímá více informaci, tak můžete mrknout na tento článek. ♥