BrainMax Lipozomální Vitamín C, 500 mg, 60 rostlinných kapslí

VÝPRODEJ ♥

Poznej skutečnou sílu vitamínu C a dopřej si ho v té nejvstřebatelnější formě, která je zajištěna patentovanou technologií LipocellTech®.

Vstřebatelnost vitamínu C až 95% oproti běžným formám vitamínu C, kde se pohybuje vstřebatelnost okolo 7 až 8%. Oproti tekutým formám lipozomálních vitamínů vyniká vyšší stabilitou, tím pádem se zvyšuje i jeho vstřebatelnost a v neposlední řadě je kompletně bez balastních látek, ochucovadel a příměsí. Produkt je vhodný pro vegany nejen kvůli složení, ale i díky důležité roli vitamínu C v procesu vstřebávání železa.

Vitamín C je klíčový pro funkci imunitního systému, ochranu před oxidativním stresem, energetický metabolismus a v neposlední řadě je důležitý i pro syntézu kolagenu v těle. Lidské tělo jej nedokáže syntetizovat a je tedy závislé na jeho příjmu z potravin.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE NA MOLEKULÁRNÍ ÚROVNI

Konkrétně to funguje tak, že molekula vitamínu C je během zpracování obalena fosfolipidovou vrstvou. Ta je velmi podobná našim buňkám, proto ji buňky jednodušeji přijmou a obsah snadno proniká dovnitř. Vrstva fosfolipidů jednak chrání aktivní látku při průchodu trávicím traktem, aby nedošlo k její předčasné degradaci. Zároveň také umožňuje hladký transport aktivní látky přímo do buněk. 

Dávkování:

  • Pokud vitamín C užíváte preventivně pro posílení organismu a získání jeho přirozených benefitů, doporučuje se 1 kapsle denně, zapít vodou.

  • V době zvýšeného rizika infekce (například v období chřipkové epidemie) užívejte 2 kapsle denně, zapijte vodou.

  • Pokud bojujete s nemocí a potřebujete posílit obranyschopnost a napomoci regeneraci organismu, doporučujeme 3 kapsle denně a zapít vodou. 
    Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle


Složení:

Balení obsahuje 60 dávek. Množství
v 1 dávce %RHP *
Vitamin C (kyselina L-askorbová) 500 mg 625%
LipoCellTechTM Liposomální patentovaná směs 214 mg

* % denní referenční hodnoty příjmu
*** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

Neobsahuje žádná plnidla ani stabilizátory, pouze deklarované složení v nejčistší formě. Rostlinné kapsle na bázi hydroxypropylcelulózy. Produkt je vhodný i pro vegany.

Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Dodržujte zdravý životní styl.

Vyráběno v České republice pro firmu Votamax s.r.o.

Povolená zdravotní tvrzení dle NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012
299,00 Kč 599,00 Kč
Please select variants first

Přečti si článek o LIPOZOMÁLNÍM VITAMINU C ♥