Osobní rozvoj ♥

zrovna jsem si vzpomněla na své období zkoušek, když jsem se učila na trenérský kurz. Poté co jsem poprvé otevřela skripta a viděla anatomii lidského těla, latinské názvy, různé úpony a svalové partie o kterých jsem neměla ani tucha, tak jsem si říkala, že tohle bude chtít velkou motivaci se naučit.

Když se mi blížil první termín...

V poslední době jsem se zaměřila více zaměřila na spánek. Mám pro tebe tipy, jak získat lepší spánek a dobře si odpočinout.

Jak jsi na tom s odpočinkem?
Všimla jsem si, že odpočinek a regeneraci hodně z nás podceňuje. Později si začne tělo vybírat svou daň a to v podobě únavových zranění a abnormálního vyčerpání.


Já si stanovila, alespoň dva dny v týdnu, kdy budu mít den ( večer ) PRO SEBE ♥ Možná sis všimla, že na svém instagramu, také propaguji ...

tak zase nějaká dávka čtení. Tentokrát jsem zvolila téma motivace vs. cvičení.
Bude to dlouhé, ale určitě doporučuji přečíst!
Dozvíte se totiž :
Jak začít se změnou zdravého životního stylu, i když nesnášíte cvičení a ihned to vzdáte?

Jelikož pořád sdílím jenom cvičení nebo zdravé recepty, tak teď jsem se rozhodla udělat trochu změnu. Napsat takový odpočinkový článek na téma TĚLO & DUŠE. Tohle téma je mi hodně blízké a vždycky mně fascinovalo tajemství nebo nevysvětlitelné záhady.

taky ti leze tohle období krkem? Všechno je momentálně zavřené, člověk musí být doma a začíná mít z toho špatnou náladu. Aspoň já to tak mám, protože jsem aktivní živel a potřebuji vždycky něco podnikat.
Pokud tedy je nutnost být doma, tak aby ses nenudila a naladila se na pozitivní myšlenky, mám pro tebe tipy, které ti pomůžou zmírnit stres ♥ ....