Tipy & Rady

tak jsem se zase dokopala napsat nový článek. Občas mi od vás přijdou dotazy, jak obnovit svou motivaci, jak se k tomu zase dokopat. V dnešní době se pocity moc často nesdílí a potom nastoupí právě ta demotivace, strach, smutek a vyhoření.

Ahoj holky,
rozhodla jsem se otestovat nový produkt od značky Brainmax. Tentokrát jde o CBD, které jsou ve formě gumových bonbónů. Popravdě jsem tohle nikdy netoužila vyzkoušet. V době kdy se celkově produkt CBD začal objevovat na trhu, tak jsem k němu neměla příliš velkou důvěru. Již se prodává v různých formách od gumových bonbónů po...

o víkendu jsem chtěla dělat jarní úklid, ale nakonec jsem to vzala stejně jako obvykle. Jarní úklid jsem nikdy neřešila, takže uklízím pravidelně každý víkend.

Od narození trpím atopii , všechny potravinové a chemické čisticí prostředky jsou pro mě spouštěče alergické reakce a hlavně utrpením.
Ze začátku jsem to neřešila, ale poté co jsem pravidelně...

Každý z nás by si měl hlídat hladinu vitaminu C, protože jeho nedostatek nám může přivolat zdravotní komplikace. Mimo jiné ho najdeme prakticky v každém čerstvém ovoci a zelenině. Běžně můžete vitamin C koupit téměř všude, ale jeho kvalita a vstřebání není tak účinná jako lipozomální forma vitaminu C. ♥
Tuto formu bych doporučila hlavně těm, kteří...

zrovna jsem si vzpomněla na své období zkoušek, když jsem se učila na trenérský kurz. Poté co jsem poprvé otevřela skripta a viděla anatomii lidského těla, latinské názvy, různé úpony a svalové partie o kterých jsem neměla ani tucha, tak jsem si říkala, že tohle bude chtít velkou motivaci se naučit.

Když se mi blížil první termín...

V poslední době jsem se zaměřila více zaměřila na spánek. Mám pro tebe tipy, jak získat lepší spánek a dobře si odpočinout.

kosmetiky nikdy není dost. Každý měsíc zkouším nové výrobky značky NIVEA. Jelikož je tady zase únor, tak jsem dostala k vyzkoušení tyhle 4 produkty, které jsou z řady Naturally Good.

Pitný režim jsem řešila na instagramu a vzhledem k několik dotazům jsem se rozhodla napsat článek. Překvapilo mě kolik z vás má problém s pitným režimem. Na příspěvek se můžeš podívat TADY. ♥

doufám, že v době pandemie doplňuje všechny vitamíny a jste zdravé.

V dnešním článku se zaměřím především na energii. Já jsem v poslední době začala hodně pít kávu a sama jsem se rozhodla, že s ní trochu uberu a přejdu na jinou variantu, která mi dodá více energie. Za den jsem stihla vypít i pět káv, takže...