Tipy & Rady

Ahoj,
už tady dlouho nebyla žádná recenze a pokud sledujete můj instagram, tak víte, že testuji krabičkové jídlo od firmy Zdravé stravování.
Krabičky jsem si chystala sama doma, ale zabralo mi to spousta časů. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet tohle stravování.

Domluva byla velmi rychlá a hlavně příjemná. Ujala se mně velmi milá paní ze...

tak už tady dlouho nebyl žádný článek. Opět jsem dělala pořádek ve své kosmetice a doplnila jsem ji novou edici Rose touch od NIVEII, která je teď momentálně v dostupná v každé drogerií. Na tuto kosmetiku tady mám několik tipů a doporučení. Můžu říct, že mně tato značka zatím v ničem nezklamala a naopak vždy překvapila. Každá jejich novinka...

Konečně jsem dopsala další e-book. Říkala jsem si, že je tady hodně holek, které začínají od znova a nemají takovou motivaci jako předtím.

Sestavila jsem nový e-book, který obsahuje 70 zpracovaných stran a najdeš v něm:

občas se mi stane, že nevím co mám vařit, tak sáhnu po zdravé kuchařce, která mi dá novou inspiraci. Na instagramu jsem začala sledovat stránku @jimezdrave.cz . Ze zvědavosti jsem vyzkoušela dva recepty a poté si pořídila první knihu jíme zdravě s fit recepty. Zpracování knihy je velmi přehledné a oceňuji možnost i pořízení v PDF...

mnoho z nás bojuje s hydrataci pleti. Někdo má akné, suchou nebo mastnou pleť. Jak už víte z názvu, tak je důležité pleť hydratovat. Nestačí mít po ruce pouze hydratační krém, ale je potřeba se také zaměřit na svůj životní styl a pitný režim! Pokud trpí pokožka dehydrataci, tak je suchá, oslabená a celkově slabá. Pro svůj zdravý...

Pokud se snažíte zhubnout, tak není třeba se úplně vyhýbat mouce. Na trhu máme již několik druhů mouk, které mají i své benefity na rozdíl od klasické bílé pšeničné mouky.

tak jsem se zase dokopala napsat nový článek. Občas mi od vás přijdou dotazy, jak obnovit svou motivaci, jak se k tomu zase dokopat. V dnešní době se pocity moc často nesdílí a potom nastoupí právě ta demotivace, strach, smutek a vyhoření.

o víkendu jsem chtěla dělat jarní úklid, ale nakonec jsem to vzala stejně jako obvykle. Jarní úklid jsem nikdy neřešila, takže uklízím pravidelně každý víkend.

Od narození trpím atopii , všechny potravinové a chemické čisticí prostředky jsou pro mě spouštěče alergické reakce a hlavně utrpením.
Ze začátku jsem to neřešila, ale poté co jsem pravidelně...

Každý z nás by si měl hlídat hladinu vitaminu C, protože jeho nedostatek nám může přivolat zdravotní komplikace. Mimo jiné ho najdeme prakticky v každém čerstvém ovoci a zelenině. Běžně můžete vitamin C koupit téměř všude, ale jeho kvalita a vstřebání není tak účinná jako lipozomální forma vitaminu C. ♥
Tuto formu bych doporučila hlavně těm, kteří...