Tipy & Rady

Konečně jsem dopsala další e-book. Říkala jsem si, že je tady hodně holek, které začínají od znova a nemají takovou motivaci jako předtím.

Sestavila jsem nový e-book, který obsahuje 70 zpracovaných stran a najdeš v něm:

občas se mi stane, že nevím co mám vařit, tak sáhnu po zdravé kuchařce, která mi dá novou inspiraci. Na instagramu jsem začala sledovat stránku @jimezdrave.cz . Ze zvědavosti jsem vyzkoušela dva recepty a poté si pořídila první knihu jíme zdravě s fit recepty. Zpracování knihy je velmi přehledné a oceňuji možnost i pořízení v PDF...

mnoho z nás bojuje s hydrataci pleti. Někdo má akné, suchou nebo mastnou pleť. Jak už víte z názvu, tak je důležité pleť hydratovat. Nestačí mít po ruce pouze hydratační krém, ale je potřeba se také zaměřit na svůj životní styl a pitný režim! Pokud trpí pokožka dehydrataci, tak je suchá, oslabená a celkově slabá. Pro svůj zdravý...

Pokud se snažíte zhubnout, tak není třeba se úplně vyhýbat mouce. Na trhu máme již několik druhů mouk, které mají i své benefity na rozdíl od klasické bílé pšeničné mouky.

tak jsem se zase dokopala napsat nový článek. Občas mi od vás přijdou dotazy, jak obnovit svou motivaci, jak se k tomu zase dokopat. V dnešní době se pocity moc často nesdílí a potom nastoupí právě ta demotivace, strach, smutek a vyhoření.

o víkendu jsem chtěla dělat jarní úklid, ale nakonec jsem to vzala stejně jako obvykle. Jarní úklid jsem nikdy neřešila, takže uklízím pravidelně každý víkend.

Od narození trpím atopii , všechny potravinové a chemické čisticí prostředky jsou pro mě spouštěče alergické reakce a hlavně utrpením.
Ze začátku jsem to neřešila, ale poté co jsem pravidelně...

Každý z nás by si měl hlídat hladinu vitaminu C, protože jeho nedostatek nám může přivolat zdravotní komplikace. Mimo jiné ho najdeme prakticky v každém čerstvém ovoci a zelenině. Běžně můžete vitamin C koupit téměř všude, ale jeho kvalita a vstřebání není tak účinná jako lipozomální forma vitaminu C. ♥
Tuto formu bych doporučila hlavně těm, kteří...

zrovna jsem si vzpomněla na své období zkoušek, když jsem se učila na trenérský kurz. Poté co jsem poprvé otevřela skripta a viděla anatomii lidského těla, latinské názvy, různé úpony a svalové partie o kterých jsem neměla ani tucha, tak jsem si říkala, že tohle bude chtít velkou motivaci se naučit.

Když se mi blížil první termín...

V poslední době jsem se zaměřila více zaměřila na spánek. Mám pro tebe tipy, jak získat lepší spánek a dobře si odpočinout.