ZDRAVÍ

Zdraví máme jen jedno, tak nezapomeň si vybírat ty kvalitní výrobky. 
V této sekci najdeš různé články, tipy a rady pro tvůj životní styl. ♥

V tomto období je potřeba více chránit imunitu. Já jsem oprášila své vitamíny, které bych chtěla zároveň i doporučit. Momentálně mám oblíbené dva výrobky, které jsou svými vlastnostmi opravdu výborné.

Dnes jsem sice neměla v plánu psát, ale nějak mám dnes na to náladu. Dělala jsem anketu, které téma Vás nejvíc bude zajímat a převažuje právě strava a jídelníček.

Poslední říjnový večer nese ve znamení oslav Halloweenu a to především v anglicky mluvících zemích. U nás sice není Halloween velkou tradici, ale i přesto si u nás získalo oblibu.

Určitě to znáte. Venku začal podzim a Vaše tělo je unavené, začíná se objevovat rýma, kašel. Jako prevenci doporučuji zázvorový čaj s citrónem. Já sama ho zbožňuji a když se necítím zrovna nejlíp, tak si ho dám i jako prevenci. Ale pozor, zázvor můžete také uškodit. Víte v čem?

Nezapomeňte, že 80% procent hubnutí tvoří strava a 20% cvičení. Pokud chcete jíst zdravě a začít třeba hubnout, tak stačí dodržovat pár zásad a hned se budete cítit lépe. Co je tedy důležité..O zdravém životním stylu je spousta článku. Všude radí jak jíst zdravě a co dodržovat. Já jsem z toho vybrala opravdu to co funguje ♥ Tohle je zdravý talíř.....